jendraszko

o mnie

W ciągu ostatnich piętnastu lat coachowałam setki osób z najróżniejszych środowisk, w salach posiedzeń, na odosobnieniach, w prywatnych domach i przez skypa. Mając wsparcie największej i szanowanej organizacji szkoleniowej na świecie prowadziłam jako supervisor profesjonalne programy szkoleniowe dla początkujących coachów w Europie i w Azji.

Jednym z aspektów coachingu, który najbardziej lubię, jest obserwowanie jak ludzie będąc wspierani i słuchani wzrastają w poczuciu własnej wartości, i jak bardzo ta nowo odkryta pewność siebie zmienia wszystkie obszary ich życia - bez względu na to czy ich coaching był związany z pracą, czy z życiem prywatnym. Ta transformacja jest niemal magiczna i bycie częścią tego procesu jest dla mnie wielkim zaszczytem.

Budowanie poczucia pewności siebie jest zatem podstawą mojej pracy coachingowej, zarówno sesji indywidualnych z kobietami, początkującymi coachami, artystami czy dyrektorami wielkich korporacji.

Kwalifikacje

Certified Coach - Międzynarodowa Federacja Coachów
Członek - The Coaches Training Institute
Certyfikowany Professional Co-Active Coach (CPCC)
Członek Executive Leadership Programme - The Recess College
Trenerka szkoleń Stevena Coveya -The 7 Habits Of Highly Effective People, 4 Roles of Leadership
Autorka metody pracy terapeutycznej z dźwiękiem - Voice Healing Meditation
Praktyk Psychologii Procesu, Gestaltu, Psychodramy, Body Mind, Ruchu Autentycznego, Yogi.
Inicjatorka licznych programów rozwojowych i zdrowotnych: Beauty&Soul, Inner Sound Engeenering, Warsztaty z dietą dr. Dąbrowskiej i innych
Magister filozofii Uniwersytetu Warszawskiego.

Współpracuje również z wybranymi, zaufanymi, doświadczonymi i akredytowanymi coachami, terapeutami, trenerami i konsultantami projektów.

Jeśli uważasz, że mogę pomóc Tobie lub Twojej firmie, skontaktuj się ze mną.