jendraszko

voice healing meditation

Sesje indywidualne i warsztaty oparte na pracy z głosem i wibracją dźwięków.

Wszystkie organy ciała ludzkiego wibrują w różnej częstotliwości. Poddawanie ich dźwiękom różnej wysokości harmonizuje, koi, balansuje i leczy. Umożliwia dotarcie do naszej podświadomości, gdzie kryje się wiele odpowiedzi

na nurtujące nas zagadnienia. Poprzez dźwięk i jego wibrację docieramy do naszych ukrytych potrzeb, marzeń i zdolności. Niektóre dźwięki, są w stanie dotrzeć do zepchniętych traum powodując ich uleczenie i uruchomienie swobodnego przepływu energii w naszym ciele.

Nauki Dalekiego wschodu już od dawna z powodzeniem stosują uzdrawiającą siłę dźwięku. Również zachodnia nauka potwierdza, że wibracja dźwięku jest wielką transformującą siłą, a w połączeniu z intencją ma moc uzdrawiania. Często następuje również jasne rozpoznanie, w którą stronę w danej chwili swojego życia chcę podążać i jak to uczynić.

Pozwolenie muzyce na swobodny przepływ poprzez ciało uruchamia potężny proces leczniczy. Wyśpiewywanie melodii, czy też tylko pojedynczych dźwięków, pozwala temu procesowi działać. Podczas śpiewu ciało i dusza zmieniają się, zostają dotknięte i uleczone, niezależnie od tego czy w danym momencie sobie to uświadamiamy. Śpiew wypełnia ciało leczącymi dźwiękami.

Indywidualne spotkania i grupowe warsztaty otwierające głos - służą wzmocnieniu odczuwania twojej prawdziwej natury, poszerzeniu świadomości działania twojego oddechu, głosu i muzyki. Pomagają w pogłębieniu intymnej więzi ze sobą samym, uwolnieniu zastałych emocji i połączeniu się z własną kreatywnością.

Jeśli uważasz, że mogę Ci pomóc skantaktuj się ze mną.  

Informacje na temat terminów warsztatów można uzyskać drogą mailową.